Logo of University of Ecology and Management in Warsaw

II stArchitektura wnętrz, II stopnia, niestacjonarne

Tuition fee PLN 6,900 per semester
Application fee PLN 150 one-time
Registration fee PLN 690 one-time
More information

wseiz.pl/../architektura-wnetrz-ii-stopnia 

Overview

Dlaczego warto podjąć studia magisterskie na kierunku Architektura Wnętrz?

Jeśli ukończyłeś studia I stopnia na takich kierunkach jak Architektura Wnętrz, Architektura czy Urbanistyka lub Wzornictwo, to studia II stopnia są naturalnym, kolejnym krokiem w ramach ścieżki dydaktycznej. W WSEiZ pomożemy Ci rozwinąć umiejętności i poszerzymy Twoją wiedzę.

W WSEiZ dbamy o komfort pracy i nauki, dlatego jako nasz student będziesz korzystał z nowoczesnych pracowni oraz wielu profesjonalnych programów – bez dodatkowych opłat. W ten sposób w praktyce poznasz narzędzia, którymi posługuje się Architekt Wnętrz.

Wykładowcami na kierunku Architektura Wnętrz są wybitni dydaktycy i specjaliści z tej dziedziny. To również laureaci wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, prezentujący swoje prace na licznych wystawach w kraju i za granicą. Dzięki naszemu zespołowi otrzymasz umiejętności praktyczne i wszechstronną wiedzę, niezbędną w dalszej karierze zawodowej.
Do grona wykładowców na kierunku Architektura Wnętrz należą m.in.: prof. zw. dr hab. Andrzej Bissenik, prof. zw. dr hab. Przemysław Krajewski, prof. zw. dr hab. Lucjan Kasprzak, prof. zw. dr hab. Lech Koliński, prof. zw. dr prof. Witold Surowiecki, prof. nadzw. dr hab. Włodzimierz Bartczak, prof. nadzw. dr hab. Stanisław Gontarczyk, prof. nadzw. dr hab. Andrzej Wyszyński, prof. nadzw. dr hab. Błażej Ostoja-Lniski, dr Anna Feliks, dr Tadeusz Tchórzewski, mgr Radek Dębniak.

Sama wiedza to nie wszystko. Chcemy, abyś jako nasz absolwent odnalazł się na rynku pracy. Z tego powodu stawiamy na nauczanie praktyczne, które da Ci umiejętności przydatne na początku kariery zawodowej.

Programme structure

Zakres studiów

Studia drugiego stopnia na kierunku Architektura Wnętrz umożliwiają zdobycie umiejętności kształtowania najbliższego otoczenia ludzi zgodnie z ich potrzebami, wymogami cywilizacyjnymi, możliwościami technicznymi, a także zasadami ładu przestrzennego i zrównoważonego rozwoju. Jako magister Architekt Wnętrz zdobędziesz umiejętności:

 • opracowywania projektów wnętrz w przestrzeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej,
 • opracowywania projektów mebli i sprzętów funkcjonujących w strefie najbliższego otoczenia człowieka zarówno w odniesieniu do wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz użyteczności publicznej,
 • opracowywania projektów wystaw oraz imprez okolicznościowych i artystycznych w odniesieniu do przestrzeni zamkniętych i otwartych wraz ze sporządzeniem stosownej dokumentacji obejmującej wszystkie fazy projektu,
 • efektywnej pracy w zespole projektowym i przygotowania do sprawowania roli kierowniczej,
 • odwzorowania i kreowania przestrzeni za pomocą nowoczesnych technik wirtualnych,
 • skutecznej autoprezentacji oraz umiejętność „sprzedaży” i wdrażania w praktyce efektów dokonań twórczych.

Zobacz najlepsze prace dyplomowe naszych studentów.

Career opportunities

Perspektywy zatrudnienia

Absolwent studiów drugiego stopnia kierunku Architektura Wnętrz jest przygotowany do podjęcia zatrudnienia w:

 • firmach architektonicznych i deweloperskich,
 • pracowniach projektowych,
 • firmach produkcyjnych,
 • firmach organizujących wystawy,
 • firmach organizujących imprezy okolicznościowe i artystyczne,
 • agencjach eventowych i reklamowych,
 • domach produkcyjnych i firmach współpracujących z tv,
 • do zakładania własnych firm projektowych i prowadzenia indywidualnej aktywności twórczej w dziedzinie scenografii i wystawiennictwa.
Apply now! Fall semester 2024/25
Application deadline
31 Aug 2024, 23:59:59
Central European Time
Studies commence
1 Oct 2024
Apply now! Fall semester 2024/25
Application deadline
31 Aug 2024, 23:59:59
Central European Time
Studies commence
1 Oct 2024
Logo
Logo